xn--evropsk-seznamka-lmb.eu | Evropská seznamka
xn--evropsk-seznamka-lmb.eu | Evropská seznamka

xn--evropsk-seznamka-lmb.eu | Evropská seznamka

барам женско Допишување - seznamka | Miesbach | Германија


Слика наскоро...

seznamka Лав
Германија, Bayern, Miesbach

Јас сум машко, 52
барам женско години од 38 до 40

g3u5avx5cc
Присутни
Видео разговор

испрати е-маил
Испрати намигнување
Видео разговор
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1967-07-24 
Тип на врска: Допишување
Мојата држава: Германија
Регион: Bayern
Мојот град: Miesbach
Изглед
Мојата висина: 1.78 m.
Мојата тежина: 86 kg
Мојата коса: Сива
Моите очи: Плави
Моето тело: Средно
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Две или три
За деца: Веројатно не
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Друштво
Моето образование: Основно училиште
Улична школа
 
Зборувам: Чешки
Словенечки
Полски
 
Животен стил
Моето хоби: Кампување
Кафе и муабет
Закажување
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Мотоциклизам
Бокс
Хокеј на мраз
 
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Зелен чај
Млеко
Кафе
Пиво
Moonshine
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Класика
Диско
Поп
Рок
Метал
 Додади во омилениhttp://xn--evropsk-seznamka-lmb.eu/g3u5avx5cc
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |evropska-seznamka.eu
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates