xn--evropsk-seznamka-lmb.eu | Evropská seznamka
xn--evropsk-seznamka-lmb.eu | Evropská seznamka

xn--evropsk-seznamka-lmb.eu | Evropská seznamka

duke kërkuar një grua Shokë letrash - seznamka | Miesbach | Gjermania


Foto duke ardhur

seznamka Luani
Gjermania, Bayern, Miesbach

Unë jam një burrë, 52
duke kërkuar një grua nga 38 deri 40

g3u5avx5cc
Tani online
Bisedë me video

dërgo një email
dërgo një imazh emocionesh
Bisedë me video
Kalo përpara profilin
Shto si shok


Ditëlindja: 1967-07-24 
Lloji i marrëdhenies: Shokë letrash
Vendi im: Gjermania
Rajoni:: Bayern
Qyteti im: Miesbach
Pamja
Gjatësia ime: 5' 10" (1.78 m.)
Pesha ime: 190 lbs. (86 kg)
Flokët e mi: Gri
Sytë e mi: Blu
Lloji I trupit tim: Rreth mesatares
Raca ime: E bardhë/kaukazian
Familja
Statusi im martesor: I divorcuar
Fëmijët: Dy ose tre
Rreth fëmijëve: Ndoshta jo
Situata ime e jetesës: Jetoni vetëm
 
Sociale
Edukimi im: Shkolla tetëvjecare
Shkolla e jetës
 
Unë flas: Cekisht
Sllovenisht
polonisht
 
Stili i jetës
Hobi im: Kampingu
Kafe dhe bisedë
Të darkosh jashtë
 
Sporti im i preferuar: Futboll
Motorsport
Box
Hokei në akull
 
Party
Të pirit duhan: Pi duhan
Alkol: Raste jo speciale
Pijet: Caj jeshil
Qumësht
Kafe
Birrë
Moonshine
 
Ushqimi im: Mish dhe patate
 
Muzika e preferuar: Klasike
Disko
Pop
Rock
Metal
 Shto te të preferuarathttp://xn--evropsk-seznamka-lmb.eu/g3u5avx5cc
Ankohu për këtë përdoruesAnkohu për këtë përdorues
Personals |Burra |Gra |evropska-seznamka.eu
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates